Spartakiada, która odbyła się 7. kwietnia, w przemyskiej hali sportowej POSIR – to największa w regionie integracyjna olimpiada sportowa. W tegorocznej edycji wzięło udział 120 uczniów, z czego połowę stanowiły dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwuosobowe zespoły, a pary były tworzone z osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Rywalizacje odbyły się w pięciu konkurencjach: kolarstwie, wioślarstwie, tenisie stołowym, biegach wahadłowych oraz kręglach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze