Zapomniany przez wielu amfiteatr na Zniesieniu i tereny wokół były areną pikniku rodzinnego pod nazwą „Święto osiedla Przemysława”. W ciągu kilku godzin imprezę odwiedziło sporo przemyślan.
W programie nie było wielkich „szaleństw”. Mimo to uśmiech nie schodził z twarzy zwłaszcza najmłodszych uczestników pikniku.
Pokazy służb mundurowych i ratowniczych, miasteczko ruchu drogowego, wszędobylscy i uroczy animatorzy, konne przejażdżki to tylko niektóre z atrakcji. No i oczywiście nieodłączne[paywall] dmuchańce i zjeżdżalnie, na których były tłumy dzieci.
Każdy mógł zasiąść za kierownicą wyjątkowego pojazdu, prezentowanego przez członków Przemyskiego Towarzystwa Dobrego Wojaka Szwejka, na czele z jego prezesem Zbigniewem Rużyckim.
W centralnym punkcie amfiteatru widzów zabawiali swoimi występami kapela podwórkowa „Ta Joj”, Jerzy Markowicz czy uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze