Za miesiąc świętować będziemy Boże Narodzenie. Ten wyjątkowo piękny, rodzinny czas wymaga wyjątkowej oprawy w postaci świątecznych dekoracji oraz wyśmienitych specjałów. Wszystkie je nabyć będzie można na Przemyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który wystartuje w piątek, 17 grudnia i potrwa do niedzieli, 19 grudnia. Miasto kolejny raz zaprasza do współpracy wystawców. Swoje wyroby będą mogli zaprezentować na Rynku bezpłatnie.
W każdym z trzech dni trwania jarmarku, w godzinach od 10 do 19 na Rynku Starego Miasta na wszystkich miłośników świątecznych ozdób i typowych dla świątecznego czasu przysmaków czekać będą stragany z bogatą ofertą świąteczną.
Znajdziemy na nich[paywall] jak co roku: niezliczone bombki, stroiki, mikołaje, serwetki, świece, ale też wyroby zielarskie czy wytwory rzemieślnicze oraz bogatą ofertę gastronomiczną. Już teraz miasto czeka na zgłoszenia chętnych wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy, którzy w swojej ofercie mają świąteczne atrybuty.
W ramach jarmarku możliwe będzie również wystawienie stoisk promocyjnych czy informacyjnych innych firm. Udział wystawców jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 10 grudnia lub do wyczerpania miejsc.
Ci, którzy zdecydują się na uczestnictwo w wydarzeniu, zobowiązani są wypełnić i przesłać (pocztą lub e-mailem) albo dostarczyć osobiście do urzędu własnoręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy (Wydział Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, pr@um.przemysl.pl). Szczegółowy regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej magistratu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze