Jeśli ktoś szukał czegoś dla siebie przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i… nie znalazł, znaczy, że źle szukał. Wielość kramów z tak różnorodnym, ale absolutnie tematycznym asortymentem, może imponować. Podobnie jak imprezy towarzyszące imprezie. Naprawdę duże zainteresowanie mieszkańców miasta, ale nie tylko, najlepiej o tym świadczy.
Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy trwa. Rozpoczął się już w piątek, 13 grudnia br., i potrwa do jutra, 15 grudnia br. Przemyski Rynek jest zastawiony kramami, bo wielki kiermasz świąteczny tego wymaga. Ponad 100 wystawców ma na swoich stoiskach wszystko, czego potrzeba na świąteczny stół, choinkę i dobre samopoczucie.
Dzisiejszy, 14 grudnia br., dzień także upłynął pod znakiem handlu. Rękodzieło, wypieki, sery i miody, tradycyjne chleby, wędliny i kiełbasy, napitki, ozdoby choinkowe, itd., itp. Trudno wszystko wymienić.
Dla najmłodszych organizatorzy, czyli Urząd Miejski w Przemyślu, przygotowali wielką atrakcję – spotkanie z alpakami! Maluchy wdzięczyły się do tych przemiłych zwierząt, ale z… wzajemnością! Uśmiechów nie było końca. Był świąteczny Flash Mob, przygotowany przez Studio Tańca Golden Dance Przemyśl, a na koniec brawurowe „Fire Show”, czyli spektakl ogniowo-pirotechniczny w wykonaniu grupy „Locomotora”.
Warto dodać, że dzisiaj, w ramach jarmarku, Przemyski Klub Biegacza był organizatorem Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl.
Jutro, 15 grudnia br., atrakcji także nie zabraknie. Będzie m.in. specjalna strefa dla dzieci, żywe maskotki czy warsztaty rzeźbienia w lodzie dla dzieci i całych rodzin. Będzie pasjonujący pokaz rzeźbienia w lodzie, a na koniec barwny korowód kolędniczy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.
Zapraszamy, przybywajcie! Naprawdę warto!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze