W dniach 18-21 grudnia, przemyski Rynek zmieni się w świąteczne miasteczko. A to wszystko za sprawą jarmarku bożonarodzeniowego.
Jego celem są m.in.: kultywowanie tradycji i dzielenie się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia oraz stworzenie możliwości wystawienniczo-handlowych w atrakcyjnym miejscu oraz pięknej scenerii dla wytwórców regionalnych wyrobów artystycznych, kuchni regionalnej, produktów spożywczych oraz lokalnych organizacji.
Kiermasz świąteczny, zabawa z DJ-em,mikołajkowy flashmob, blok animacji plenerowych, spektakl ogniowo-pirotechniczny, animacje świąteczne, koncert Big Bike Orkiestry oraz punkt kulminacyjny – wigilia miejska, która rozpocznie się w niedzielę, 21 grudnia o g. 16 i obejmie przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, korowód kolędniczy ulicami miasta w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Przemyśl, wigilijny poczęstunek i koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. A.Malawskiego w Przemyślu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze