Reklama

Przemyskie lodowisko na plusie. Zarobiło około 60 tys. zł


Szefostwo Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podsumowało miniony już sezon na lodowisku, które funkcjonowało przy ul. Sanockiej. Przez 107 dni. Zarobiło łącznie ok. 60 tys. zł.


Zadaszone lodowisko przy ul. Sanockiej zaczęła działać 11 listopada ub.r. 6 grudnia ub.r., w popularne Mikołajki, ruszyło lodowisko zewnętrzne. Łącznie funkcjonowało przez ponad trzy miesiące, dokładnie przez 107 dni. Kilka dni temu sezon przeszedł do historii, a szefostwo POSiR-u przedstawiło podsumowanie jego działalności.

Obiekt przez ten okres odwiedziły 32 tys. 522 osoby. Średnio dziennie więc odwiedzały go 304 osoby. Na miejscu była wypożyczalnia łyżew, z której miłośnicy ślizgów na lodzie chętnie odwiedzali. Wypożyczonych zostało łącznie 15 tys. 29 łyżew...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 72% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/03/2026 11:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama