W ubiegły piątek, 20 kwietnia, w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli odbyły się kolejne Targi Pracy.
Impreza adresowana była do młodzieży kończącej edukację w szkołach ponadgimnazjalnych oraz osób poszukujących pracy z terenu Przemyśla i powiatu. Tradycyjnie organizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu.
Zainteresowani i planujący przyszłą karierę zawodową mieli możliwość rozmowy i uzyskania informacji bezpośrednio od specjalistów i doradców zawodowych, a także potencjalnych pracodawców z lokalnego rynku.
Na osiemnastu stoiskach reprezentowane były branże: motoryzacyjna, gastronomiczna, opiekuńcza, a także automatyka i telemarketing. Tradycyjnie swoją ofertę zaprezentowały również służby mundurowe, wśród których prym wiedzie Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej.
Dla chętnych były też propozycje pracy za granicą, głównie w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech i Anglii.

fot.Jacek Szwic
Otwarcie Targów Pracy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Kilkaset, głównie młodych osób, zapoznało się z ofertami pracy." TAK , A CO Z TYMI NIECO STARSZYMI I STARSZYMI .?
"Kilkaset, głównie młodych osób, zapoznało się z ofertami pracy." TAK , A CO Z TYMI NIECO STARSZYMI I STARSZYMI .?