Do zdarzenia doszło w piątek, 22 grudnia popołudniu. Funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei z Przemyśla patrolując rejon torów odstawczych w Przemyślu zauważyli dwóch mężczyzn dokonujących graffiti na budynku dawnej komunikacji przestawczej.
Jak przekazał rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu insp. Witold Flader, młodzieńcy na widok mundurowych podjęli próbę ucieczki, która jednak skończyła się dla nich niepowodzeniem.
Młodzi „artyści” zdążyli zamalować około 8 m.kw. powierzchni elewacji budynku. 13- i 14-letni mieszkańcy Przemyśla zostali przekazani przybyłym na miejsce policjantom. Za ten akt wandalizmu odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze