Od ubiegłego piątku do niedzieli na przemyskim Rynku odbywał się Jarmark Wielkanocny.
Jak tradycja nakazuje, na straganach można było kupić wszystko, co potrzebne na nadchodzące święta. Były zatem rękodzielnicze ozdoby na świąteczny stół, regionalne miody, sery, wędliny, chleby i wypieki.
W niedzielę można było podpatrzeć, na czym polega dekoracja wielkanocnego stołu, a dzieci mogły wziąć udział w miejskiej grze „Wiosenne Przebudzenie Niedźwiadka”.
Organizatorem jarmarku był Wydział Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze