Reklama

Przemyślanie pomagają w Kłodzku. – Tego się nie da opisać – powiedzieli [ZDJĘCIA]

Wczoraj (22 września br.) popołudniu wyjechali, na miejscu byli w środku nocy, dzisiaj (23 września br.) od godzin porannych pracowali. Ok. 30-osobowa grupa przemyślan pomaga w porządkowaniu ulic Kłodzka po wielkiej powodzi.

– Tego się nie da ogarnąć. Nie da opisać. Aby uzmysłowić sobie ogrom tragedii, trzeba to zobaczyć na własne oczy –

krótko powiedział jeden z wolontariuszy z Przemyśla Robert Garczyński, który podesłał nam kilka zdjęć z ulic Kłodzka. Krajobraz jest naprawdę przygnębiający. Zapraszamy do obejrzenia.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/09/2024 20:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama