W przeddzień Święta Wojska Polskiego, 14 sierpnia br., prezydent Polski, zwierzchnik Sił Zbrojnych RP Karol Nawrocki, mianował ośmiu oficerów Wojska Polskiego na stopnie generalskie. Wśród nich znalazł się przemyślanin, generał Krzysztof Zielski.
Generał dywizji Maciej Klisz, dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych, został mianowany na stopień generała broni Wojska Polskiego. Czterech dotychczasowych pułkowników otrzymało stopień generała brygady, zaś trzech dotychczasowych generałów brygady zostało generałami dywizji. Wśród nich generał brygady, przemyślanin Krzysztof Zielski, zastępca Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 87% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze