Wzorem lat ubiegłych w Przeworsku odbył się Bieg Tropem Wilczym. Tradycyjnie szczególny hołd oddano Żołnierzom Wyklętym związanym z ziemią przeworską: Braciom Cieślom ze Studziana i Braciom Olejarkom pochodzącym z Grzęski.
Biegacze z całego Podkarpacia ścigali się na dwóch dystansach. Ci bardziej zaawansowani przebiegli 9 km, startując z Grzęski przez Studzian by metę przeciąć na Rynku w Przeworsku. Drugi bieg odbył się na symbolicznym dystansie 1963 m, a jego trasa biegła w obrębie Rynku w Przeworsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zapominamy o ofiarach ich "patriotycznej " działalności ludziach prostych co nie chcieli się dzielić z "patriotami" swoim cięzko wypracowanym dorobkiem na utrzymanie swoich rodzin.
Ci tzw. "wyklęci" żołnierzami AK przestali być od momentu niewykonania rozkazu swojego dowódcy tj. od dnia 19 stycznia 1945 roku. Potem to już była tylko bandyterka w nielegalnie noszonych mundurach. Takie są fakty historyczne i żadne pisobolszewiki nie będą pisać od nowa zakłamanej historii.
Swoich resztek mózgu nie potrafisz uruchomić tylko bezmyślnie klepiesz idiotyczne przekazy dnia jak za dawnych, komuszych czasów ormowcu.
Zapominamy o ofiarach ich "patriotycznej " działalności ludziach prostych co nie chcieli się dzielić z "patriotami" swoim cięzko wypracowanym dorobkiem na utrzymanie swoich rodzin.
wyklęci- przeklęci bandyci.
Ci tzw. "wyklęci" żołnierzami AK przestali być od momentu niewykonania rozkazu swojego dowódcy tj. od dnia 19 stycznia 1945 roku. Potem to już była tylko bandyterka w nielegalnie noszonych mundurach. Takie są fakty historyczne i żadne pisobolszewiki nie będą pisać od nowa zakłamanej historii.