Budowa kompleksu lekkoatletycznego w Przeworsku jest jednym z kluczowych punktów w budżecie miasta i gminy.
Ta blisko 2-milionowa inwestycja ma mieścić czterotorową, czterystumetrową bieżnię do biegów średnich, 6 torów do biegów krótkich, skocznię do skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż i strefę pchnięcia kulą. Bieżnia ma okalać istniejące boisko, ma być otoczona niskim ogrodzeniem i mieścić niewielkie trybuny. Ma być oświetlona, a boisko posiadać system nawadniania, sieć telekomunikacyjną i monitoring. Rozbudowany i poszerzony ma być też skatepark. Przeworski MOSiR także włączył się w realizację inwestycji i prowadzi prace wewnątrz budynku ośrodka, takie jak[paywall] adaptacja pomieszczeń z przeznaczeniem na szatnie i kabiny prysznicowe. Jak informuje Urząd Miasta w Przeworsku, marzec był dla pracowników budowlanych niezwykle wydajny. Roboty przyspieszyły dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym. Zostały już ustawione osiemnastometrowe maszty oświetleniowe, które – mimo, że inwestycja jeszcze nie jest zakończona – już robią wrażenie. Niebawem zostanie też zamontowane ogrodzenie stadionu. Zakończenie inwestycji jest planowane w czerwcu bieżącego roku.
fot.MOSiR Przeworsk
Zakończenie inwestycji jest planowane w czerwcu bieżącego roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze