Mężczyzna został potrącony przez samochód i trafił do szpitala.
Wczoraj, kilka minut po godz. 17, na ul. Lwowskiej w Przeworsku 53-letni przeworszczanin wszedł na oznakowane przejście dla pieszych, kiedy na sygnalizatorze paliło się dla niego czerwone światło.
Nie miał szczęścia – został potrącony przez suzuki, którym kierowała 68-letnia kobieta.
Ranny pieszy trafił do szpitala. Okazało się, że miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Kierująca była trzeźwa.
Funkcjonariusze na podstawie zebranych materiałów wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze