Reklama

Przymroziło. Wszędzie! Piękna zima w Bieszczadach [WIDEO]

Czy miasto czy wieś tęgi mróz w naszym regionie złapał wszędzie. Temperatura „kręciła się” koło minus 20 stopni Celsjusza. W Bieszczadach było jeszcze zimniej...

Takie okazji nie mogli przepuścić pracownicy Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Baligród w „głębokich” Bieszczadach, których filmiki na facebookowym profilu biją rekordy popularności. Zwłaszcza Kazimierza Nóżki, który w prosty, komunikatywny i przez to ciekawy sposób opowiada o tym jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Zakątków tuż obok nas.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch z nich, „sporządzonych” bardzo mroźnym rankiem, 9 stycznia br.

 

https://www.facebook.com/NadlesnictwoBaligrodLasyPanstwowe/videos/3539313376284727

Reklama

 

https://www.facebook.com/NadlesnictwoBaligrodLasyPanstwowe/videos/382445414442167

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama