Czy miasto czy wieś tęgi mróz w naszym regionie złapał wszędzie. Temperatura „kręciła się” koło minus 20 stopni Celsjusza. W Bieszczadach było jeszcze zimniej...
Takie okazji nie mogli przepuścić pracownicy Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Baligród w „głębokich” Bieszczadach, których filmiki na facebookowym profilu biją rekordy popularności. Zwłaszcza Kazimierza Nóżki, który w prosty, komunikatywny i przez to ciekawy sposób opowiada o tym jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Zakątków tuż obok nas.
Zapraszamy do obejrzenia dwóch z nich, „sporządzonych” bardzo mroźnym rankiem, 9 stycznia br.
https://www.facebook.com/NadlesnictwoBaligrodLasyPanstwowe/videos/3539313376284727
https://www.facebook.com/NadlesnictwoBaligrodLasyPanstwowe/videos/382445414442167
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze