Reklama

Przyszedł czas na zasłużoną emeryturę

W ubiegły czwartek, 25 lipca br., z dotychczas pełnioną funkcją pożegnał się wieloletni pracownik Urzędu Miasta Radymna Henryk Wolski. Współpracownicy życzyli odchodzącemu na zasłużoną emeryturę rozwoju rozlicznych pasji, które do tej pory musiały ustępować obowiązkom zawodowym i wielu ciekawych pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu.

Henryk Wolski w radymniańskim urzędzie miasta przepracował 32 lata. Jak podkreślono podczas pożegnania, przez ten cały okres wykazywał się sumiennością, życzliwością, nie brakowało mu też nigdy pozytywnej energii i poczucia humoru. Zajmował się m.in. kwestiami dotyczącymi ochrony środowiska, promocją gminy, gospodarką gruntami, sprawami informatycznymi i kąpieliskiem. Prowadził rejestrację pojazdów, a w ostatnich latach także biuro Rady Miasta Radymna. Nieobce mu były zagadnienia z zakresu obrony cywilnej czy profilaktyki uzależnień.

Wieloletniego pracownika pożegnali koleżanki i koledzy z urzędu oraz radni, ciepłych słów nie szczędził mu też gospodarz miasta Mieczysław Piziurny, który – dziękując za oddaną dotychczasową pracę na rzecz lokalnej społeczności – w pożegnalnym liście napisał m.in.:

Reklama

„Niech na tym nowym etapie życia dopisuje Panu zdrowie i pogoda ducha, omijają przeciwności losu, a przyszłość jawi się tylko w jasnych i ciepłych barwach”.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/08/2024 14:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama