W ubiegły czwartek, 25 lipca br., z dotychczas pełnioną funkcją pożegnał się wieloletni pracownik Urzędu Miasta Radymna Henryk Wolski. Współpracownicy życzyli odchodzącemu na zasłużoną emeryturę rozwoju rozlicznych pasji, które do tej pory musiały ustępować obowiązkom zawodowym i wielu ciekawych pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu.
Henryk Wolski w radymniańskim urzędzie miasta przepracował 32 lata. Jak podkreślono podczas pożegnania, przez ten cały okres wykazywał się sumiennością, życzliwością, nie brakowało mu też nigdy pozytywnej energii i poczucia humoru. Zajmował się m.in. kwestiami dotyczącymi ochrony środowiska, promocją gminy, gospodarką gruntami, sprawami informatycznymi i kąpieliskiem. Prowadził rejestrację pojazdów, a w ostatnich latach także biuro Rady Miasta Radymna. Nieobce mu były zagadnienia z zakresu obrony cywilnej czy profilaktyki uzależnień.
Wieloletniego pracownika pożegnali koleżanki i koledzy z urzędu oraz radni, ciepłych słów nie szczędził mu też gospodarz miasta Mieczysław Piziurny, który – dziękując za oddaną dotychczasową pracę na rzecz lokalnej społeczności – w pożegnalnym liście napisał m.in.:
„Niech na tym nowym etapie życia dopisuje Panu zdrowie i pogoda ducha, omijają przeciwności losu, a przyszłość jawi się tylko w jasnych i ciepłych barwach”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze