W dniach 16 – 17 marca jarosławskim kompleksem sportowym zawładnęły rasowe czworonogi i ich właściciele. Wystawa Psów Rasowych, organizowana przez przemyski oddział Polskiego Związku Kynologicznego, odbyła sie już po raz 53.
W ciągu dwóch dni wystawy mieszkańcy miasta mogli podziwiać prawdziwe psie piękności i z możliwości tej korzystali licznie i ochoczo. Wystawa pasjonowała zwłaszcza najmłodszych, choć nie zabrakło też dorosłych koneserów psiej urody. Wśród wystawionych psów uwagę przykuwała wielka różnorodność maści i ras[paywall] . Oczy zwiedzających cieszyły wdzięczne beagele, spaniele czy pinczery, zachwycała liczna grupa owczarków, uwagę przykuwały majestatyczne, acz ekstrawaganckie pudle. Choć jury nie miało łatwego zadania, championem wystawy z tytułem najpiękniejszego został owczarek staroangielski, ale wyróżnień było oczywiście więcej.
Patronat nad wydarzeniem objęli burmistrz miasta Waldemar Paluch oraz starosta jarosławski Tadeusz Chrzan.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.youtube.com - 5 powodów by zjeść swojego psa
Worek na pchly a nie pies.
youtube.com - 5 powodów by zjeść swojego psa