Reklama

Punkt widzenia

26/04/2016 19:00

Gdy Polska znalazła się w kręgu zainteresowania różnych organów Unii Europejskiej, gromy posypały się na przedstawicieli partii opozycyjnej za to, że wyciąga sprawy kraju na arenę międzynarodową.

– Wewnętrzne sprawy Polski powinny być załatwiane w Polsce – brzmią krytycy tego postępowania. A zwolennicy bronią się, że wewnątrz ich załatwić się nie da.

Wracam pamięcią kilka lat wstecz. Przedstawiciele innej partii, wówczas opozycyjnej, apelowali o powołanie międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. – Sprawy Polski powinny być załatwiane w Polsce – słyszeliśmy wówczas z jednej strony. Oraz: – W inny sposób się nie da – z drugiej.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-04-26 19:39:54

    PISoBOLSZEWIA ma już taką projekcję świata. Niepełnosprawni mogą zawdzięczać tej sekcie jeszcze np to: http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/27674/od-2017-r--znikaja-bilety-ulgowe-na-pociagi-dla-niepelnosprawnych.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-05-02 22:54:12

    Panie Bugira , rozumiem ,ze jest Pan  z tych , którzy Popierają właśnie te partyjkę / zdrobnilae / , bo już się kończy   , czyli zdycha . Ale  jest czym innym prowadzenie  sprawy  przez stronę pokrzywdzoną/ polską / , a czym innym  rozstrzyganie sporów prawnych danego państwa  ,  w tym przypadku Polski/ przez z zasady wrogich Polsce i Polakom liberałom , masonom  czy  ludziom popierającym przeróżnych seksualnych degeneratów. Są to dwie różne sprawy  , nie mające   ze sobą nic wspólnego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama