Niecodzienną, acz bardzo sympatyczną wizytę złożyli nam wczoraj (31 kwietnia) mali przedstawiciele społeczności Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Jej wyjątkowy charakter sprawił, że praca nad świątecznym wydaniem gazety upłynęła nam w miłej, wesołej atmosferze. Za życzenia dziękujemy i odwzajemniamy się życzliwością.
Gabrysia (l. 4) i Szymon (l. 6) – wychowankowie Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu i podopieczni Livii Czapskiej – ubrani w nawiązujące do klimatu Wielkanocy stroje, przyszli życzyć nam radosnych świąt, przypominając wszystkim, że to szczególny czas w roku, kiedy warto otworzyć serce na miłość, radość i pogodę ducha...
Mimo towarzyszącej tremy, odważnie recytowali wyuczone kwestie i z pewnością zasłużyli na brawa.
Dziękujemy za pamięć i miły przedświąteczny przerywnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze