Reklama

Gabrysia i Szymon życzyli nam wesołych świąt!


Niecodzienną, acz bardzo sympatyczną wizytę złożyli nam wczoraj (31 kwietnia) mali przedstawiciele społeczności Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Jej wyjątkowy charakter sprawił, że praca nad świątecznym wydaniem gazety upłynęła nam w miłej, wesołej atmosferze. Za życzenia dziękujemy i odwzajemniamy się życzliwością.


Gabrysia (l. 4) i Szymon (l. 6) – wychowankowie Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu i podopieczni Livii Czapskiej – ubrani w nawiązujące do klimatu Wielkanocy stroje, przyszli życzyć nam radosnych świąt, przypominając wszystkim, że to szczególny czas w roku, kiedy warto otworzyć serce na miłość, radość i pogodę ducha...

Mimo towarzyszącej tremy, odważnie recytowali wyuczone kwestie i z pewnością zasłużyli na brawa.

Dziękujemy za pamięć i miły przedświąteczny przerywnik.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2026 09:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama