Reklama

Rada Jarosławsko-Przeworskiego Partnerstwa dla Rozwoju znów obradowała

Mieszkańcy Jarosławia, Przeworska, gminy Przeworsk, gminy Pawłosiów, miasta i gminy Kańczuga, gminy Jawornik Polski oraz powiatu przeworskiego mogą być pewni, że Rada Jarosławsko-Przeworskiego Partnerstwa dla Rozwoju robi, co w jej mocy, by opracować jak najlepszą strategię rozwoju tego terenu i wzmocnić kompetencję gmin i powiatów do zarządzania strategicznym rozwojem lokalnym w partnerstwie gospodarczo- społecznym.

Ostatnie takie spotkanie odbyło się w ostatni piątek października, w przeworskim ratuszu, a przewodniczył mu burmistrz Przeworska Leszek Kisiel.

Jak podaje[paywall] przeworski magistrat:

„w dyskusji z wójtami i burmistrzami: Waldemarem Paluchem, burmistrzem miasta Jarosławia, Andrzejem Żygadłą, burmistrzem miasta i gminy Kańczuga, Stanisławem Petynią, wójtem gminy Jawornik Polski, Danielem Krawcem, wójtem gminy Przeworsk, reprezentującym wójta gminy Pawłosiów Jerzym Kubickim, uczestniczyła sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak”. 

Reklama

Zebrani mieli okazję zapoznać się z projektem raportu diagnostycznego obszaru partnerstwa oraz zwrócić uwagę na potencjał, ale i bariery rozwojowe.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama