Mieszkańcy Jarosławia, Przeworska, gminy Przeworsk, gminy Pawłosiów, miasta i gminy Kańczuga, gminy Jawornik Polski oraz powiatu przeworskiego mogą być pewni, że Rada Jarosławsko-Przeworskiego Partnerstwa dla Rozwoju robi, co w jej mocy, by opracować jak najlepszą strategię rozwoju tego terenu i wzmocnić kompetencję gmin i powiatów do zarządzania strategicznym rozwojem lokalnym w partnerstwie gospodarczo- społecznym.
Ostatnie takie spotkanie odbyło się w ostatni piątek października, w przeworskim ratuszu, a przewodniczył mu burmistrz Przeworska Leszek Kisiel.
Jak podaje[paywall] przeworski magistrat:
„w dyskusji z wójtami i burmistrzami: Waldemarem Paluchem, burmistrzem miasta Jarosławia, Andrzejem Żygadłą, burmistrzem miasta i gminy Kańczuga, Stanisławem Petynią, wójtem gminy Jawornik Polski, Danielem Krawcem, wójtem gminy Przeworsk, reprezentującym wójta gminy Pawłosiów Jerzym Kubickim, uczestniczyła sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak”.
Zebrani mieli okazję zapoznać się z projektem raportu diagnostycznego obszaru partnerstwa oraz zwrócić uwagę na potencjał, ale i bariery rozwojowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze