Reklama

Radymniańskie „Wzrastanie” świętowało 30. urodziny

Piękny jubileusz 30-lecia istnienia przeżywała tuż przed końcem 2023 roku radymniańska świetlica „Wzrastanie”. Była to okazja do wspomnień i przypomnienia zasług placówki obecnej na mapie miasta tak wiele lat.

Radymniańska świetlica „Wzrastanie” to tak zwana młodsza siostra podobnej placówki działającej w Przemyślu. Zainaugurowała działalność w 1993 roku i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, wychowując i kształcąc kolejne pokolenia młodzieży. Początkowo miała swoją siedzibę przy Domu Kultury, potem w miejscowej szkole, a w końcu znalazła się dla niej przestrzeń w klubie osiedlowym spółdzielni mieszkaniowej.

Placówka wypełnia dzieciom czas, a zaangażowane w jej działalność osoby robią wszystko, by był on spędzony atrakcyjnie i wartościowo. Od 30 lat udaje się to czynić z sukcesami, dlatego w mieście...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 68% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama