Piękny jubileusz 30-lecia istnienia przeżywała tuż przed końcem 2023 roku radymniańska świetlica „Wzrastanie”. Była to okazja do wspomnień i przypomnienia zasług placówki obecnej na mapie miasta tak wiele lat.
Radymniańska świetlica „Wzrastanie” to tak zwana młodsza siostra podobnej placówki działającej w Przemyślu. Zainaugurowała działalność w 1993 roku i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, wychowując i kształcąc kolejne pokolenia młodzieży. Początkowo miała swoją siedzibę przy Domu Kultury, potem w miejscowej szkole, a w końcu znalazła się dla niej przestrzeń w klubie osiedlowym spółdzielni mieszkaniowej.
Placówka wypełnia dzieciom czas, a zaangażowane w jej działalność osoby robią wszystko, by był on spędzony atrakcyjnie i wartościowo. Od 30 lat udaje się to czynić z sukcesami, dlatego w mieście...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 68% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze