Reklama

Ranna kobieta w zderzeniu volkswagena z isuzu

W miejscowości Niedźwiada w powiecie ropczycko-sędziszowskim doszło do niebezpiecznie wyglądającego wypadku, w którym uczestniczyły dwa pojazdy.

8 lipca br., przed godziną 14, doszło do zderzenia volkswagena oraz isuzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 26-latka kierująca volkswagenem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w isuzu. Kierująca tym pierwszym autem została ranna i trafiła do szpitala. Ropczycka policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia. Kierujący byli trzeźwi.


fot.KPP Ropczyce
Dostawczy samochód marki isuzu także „ucierpiał” w zderzeniu.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ankesaini99_218 2018-09-26 14:03:23

    Systematically try to understand it  solitaire games this is something new format for the everyone and options are appear with the different name which are some awkward.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama