W sobotę, 8 października, wokół Galerii Sanowa pobiegli uczestnicy VI edycji przemyskiego Świątecznego Biegu Mikołajów. Ten rok był wyjątkowy pod względem frekwencji, na starcie stanęło łącznie około 200 biegaczy w różnym przedziale wiekowym.
Organizatorem biegu, jak co roku, był Przemyski Klub Biegacza. Startujący podzieleni byli na dwie kategorie: dzieci i dorośli. Ci pierwsi do przebiegnięcia mieli jedno okrążenie wokół budynku galerii, na starszą grupę czekał natomiast dystans dwukrotnie dłuższy.
Mimo że impreza miała charakter rekreacyjny, nie zabrakło zdrowej, sportowej rywalizacji. Na najlepszych w każdej kategorii wiekowej czekały ciekawe nagrody. 10 pierwszych chłopców i dziewcząt otrzymało nagrody rzeczowe, w starszej kategorii wygraną stanowiły vouchery do SPA ufundowane przez Hotel Gloria, które otrzymała pierwsza ósemka na mecie zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To kiedy tak naprawdę biegali w Grudniu po Mikołajkach, czy w Październiku przed Mikołajem ?, a że wiadomość rewelacja z teraz czyli 13 grudnia :)
To kiedy tak naprawdę biegali w Grudniu po Mikołajkach, czy w Październiku przed Mikołajem ?, a że wiadomość rewelacja z teraz czyli 13 grudnia :)
super sprawa, sam tez biegłem :)