Reklama

Rekordowa frekwencja na Biegu Mikołajów

13/12/2018 13:24

W sobotę, 8 października, wokół Galerii Sanowa pobiegli uczestnicy VI edycji przemyskiego Świątecznego Biegu Mikołajów. Ten rok był wyjątkowy pod względem frekwencji, na starcie stanęło łącznie około 200 biegaczy w różnym przedziale wiekowym.

Organizatorem biegu, jak co roku, był Przemyski Klub Biegacza. Startujący podzieleni byli na dwie kategorie: dzieci i dorośli. Ci pierwsi do przebiegnięcia mieli jedno okrążenie wokół budynku galerii, na starszą grupę czekał natomiast dystans dwukrotnie dłuższy.

Mimo że impreza miała charakter rekreacyjny, nie zabrakło zdrowej, sportowej rywalizacji. Na najlepszych w każdej kategorii wiekowej czekały ciekawe nagrody. 10 pierwszych chłopców i dziewcząt otrzymało nagrody rzeczowe, w starszej kategorii wygraną stanowiły vouchery do SPA ufundowane przez Hotel Gloria, które otrzymała pierwsza ósemka na mecie zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. 


fot.erka
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zdzisek - niezalogowany 2018-12-14 06:29:17

    To kiedy tak naprawdę biegali w Grudniu po Mikołajkach, czy w Październiku przed Mikołajem ?, a że wiadomość rewelacja z teraz czyli 13 grudnia :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    klaun.rzeszow_130 2018-12-14 21:15:40

    super sprawa, sam tez biegłem :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości