Poseł Robert Majka zasilił szeregi klubu poselskiego Konfederacja. Należą do niego m.in.: Marek Jakubiak i Piotr „Liroy” Marzec.
Robert Majka startował w wyborach parlamentarnych w 2015 r. z list Kukiz’15. Zajął drugie miejsce, a do sejmu dostał się Wojciech Bakun. Po wyborach samorządowych R. Majka wszedł do parlamentu na miejsce W. Bakuna. Nie dołączył jednak do klubu Kukiz’15. Do tej pory był [paywall]posłem niezrzeszonym.
W czwartek ogłoszono, że przystąpił do klubu Konfederacja. Marek Jakubiak przedstawił go jako „człowieka legendę”. – Bardzo się cieszę, że mogę być w Konfederacji. Chciałbym tutaj realizować mój projekt, przede wszystkim, aby nie doszło do zacementowania polskiej sceny politycznej na PO-PiS, jak to się dzieje od wielu lat. Moim zdaniem najważniejsze jest, aby każdy polityk w Polsce przedstawił decyzję administracyjną, że nie był tajnym współpracownikiem aparatu bezpieczeństwa PRL, czyli WSW i SB – powiedział R. Majka na konferencji prasowej. Stwierdził również, że dla Polski ogromnym zagrożeniem jest tzw. amerykańska ustawa 447, na podstawie której obywatele USA pochodzenia żydowskiego mogliby się ubiegać o odszkodowania za Holokaust.
Po wstąpieniu R. Majki do Konfederacji klub ten liczy 6 osób.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Eureka!!!!!!!! Wreszcie znalazł "pracę". A tak (kilka miesięcy temu) biadolił w Nowinach, że nie może jej znaleźć.
No wreszcie, w ŻPjest kącik humorystyczny!
A kilkanascie lat temu był u mnie listonoszem.Czy wreszcie ma juz zeby?
Szkoda że Kukiz popełnił błąd zabierając tych gości na pokład. Kukiz był jedyną alternatywą w tym goownie politycznym które ogarnęło kraj, dawał nadzieję że można coś zmienić. Nabrał skrajnych gości zamiast brać ludzi rozsądnych i zapłacił za to cenę spadku zaufania. Teraz jeszcze do tego goowna doszła partia pederastów opłacana przez szwabów. Nie dobrze się robi na tałatajstwo.
Jaki Kukiz taka jego zbieranina!!! To roznej masci oszołomy które rozbigly się po sejmie!! a sam szef tez nie lepszy ale sa skutki nadużywania!!!!!!!
To stre zdjecie i zabów nie ma nadal a wyglada jak łazior,bo widziałem go ostatnio w miescie
prawdziwych Polakow jak robert majka iszczy uklllllllllllad dlatego ma klopoty
Eureka!!!!!!!! Wreszcie znalazł "pracę". A tak (kilka miesięcy temu) biadolił w Nowinach, że nie może jej znaleźć.
No wreszcie, w ŻPjest kącik humorystyczny!
A kilkanascie lat temu był u mnie listonoszem.Czy wreszcie ma juz zeby?