W poniedziałek, 16 marca, rozpoczął się okres składania przez rolników wniosków o dopłaty bezpośrednie. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zmieniła zasady przyjęć interesantów.
ARiMR pracuje, ale nie przyjmuje w swoich jednostkach petentów. Kontakt z pracownikami jest możliwy[paywall] wyłącznie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej oraz elektronicznej. Numery telefonów i adresy e-mail powinny być dostępne w widocznym miejscu przy wejściu do placówki. Ponadto we wszystkich jednostkach Agencji udostępnione zostaną urny, w których możliwe będzie pozostawienie dokumentów bez konieczności kontaktu z pracownikami.
– Większość spraw związanych z ubieganiem się o dopłaty i dotacje, a także z rejestracją zwierząt można załatwić przez internet – zauważa Anna Makara, kierownik biura powiatowego ARiMR w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze