Reklama

Rowerowy karambol w Roźwienicy

10/09/2018 10:57

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Roźwienicy. Zderzyły się dwa rowery. W wyniku kolizji do szpitala trafił 33-letni mężczyzna.

Nieczęsto zdarza się taki wypadek drogowy. W czwartek około południa doszło do zderzenia z udziałem dwóch rowerzystów. 76-latek, mieszkaniec gminy Roźwienica przejeżdżał przez jezdnię. Nie zachował jednak należytej ostrożności i zajechał drogę jadącemu także na rowerze w kierunku Jarosławia 33-letniemu mieszkańcowi Brzozowa

W wyniku zderzenia rowerzysta z Brzozowa został ranny i trafił do szpitala. 76-latkowi nic poważnego się nie stało. Obaj byli trzeźwi, a dalsze postepowanie mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia prowadzi policja.

Reklama


fot.KPP Jarosław
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rowerzysta - niezalogowany 2018-09-11 16:23:55

    No tak kolarzowka jechał przepisowo a tu menel na. Kacu na ala ukraine i rower o wartości 5000 tysiąc skasowany no szkoda chłopa bo tyle miał przed sobą sam. Śmigam ostro na bikepac i nieraz takie miałem przypadki w Przemyślu gowniaz mi wylacial na ulicę ja na chodnik koło karbon za 2 koła poszło się jebac a stara najducha jak Pan jedzie a ja jak pani pilnuje bachora zadzwoniła. Na policję kamera z plac na bramie wszystko nagrała głupia pinda zapłaciła mi za koło a dodatku policja skierowała sprawę przeciwko niej sama sobie wina była 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama