Do niecodziennego zdarzenia doszło w Roźwienicy. Zderzyły się dwa rowery. W wyniku kolizji do szpitala trafił 33-letni mężczyzna.
Nieczęsto zdarza się taki wypadek drogowy. W czwartek około południa doszło do zderzenia z udziałem dwóch rowerzystów. 76-latek, mieszkaniec gminy Roźwienica przejeżdżał przez jezdnię. Nie zachował jednak należytej ostrożności i zajechał drogę jadącemu także na rowerze w kierunku Jarosławia 33-letniemu mieszkańcowi Brzozowa
W wyniku zderzenia rowerzysta z Brzozowa został ranny i trafił do szpitala. 76-latkowi nic poważnego się nie stało. Obaj byli trzeźwi, a dalsze postepowanie mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia prowadzi policja.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No tak kolarzowka jechał przepisowo a tu menel na. Kacu na ala ukraine i rower o wartości 5000 tysiąc skasowany no szkoda chłopa bo tyle miał przed sobą sam. Śmigam ostro na bikepac i nieraz takie miałem przypadki w Przemyślu gowniaz mi wylacial na ulicę ja na chodnik koło karbon za 2 koła poszło się jebac a stara najducha jak Pan jedzie a ja jak pani pilnuje bachora zadzwoniła. Na policję kamera z plac na bramie wszystko nagrała głupia pinda zapłaciła mi za koło a dodatku policja skierowała sprawę przeciwko niej sama sobie wina była
No tak kolarzowka jechał przepisowo a tu menel na. Kacu na ala ukraine i rower o wartości 5000 tysiąc skasowany no szkoda chłopa bo tyle miał przed sobą sam. Śmigam ostro na bikepac i nieraz takie miałem przypadki w Przemyślu gowniaz mi wylacial na ulicę ja na chodnik koło karbon za 2 koła poszło się jebac a stara najducha jak Pan jedzie a ja jak pani pilnuje bachora zadzwoniła. Na policję kamera z plac na bramie wszystko nagrała głupia pinda zapłaciła mi za koło a dodatku policja skierowała sprawę przeciwko niej sama sobie wina była