Tradycją zbliżających się świat jest, że w redakcyjnych progach meldują się przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Taka wizyta nie mogła się nie odbyć i w tym roku. We wtorek, 15 kwietnia, sympatyczni mali goście przyszli do nas z efektownym ozdobnym podarkiem i wyrecytowali nam przygotowane na tę okazję świąteczne życzenia.
Róża i Krzyś mają niemałe doświadczenie w takich sytuacjach, bo dzielnie reprezentują swoje przedszkole przy każdej tego typu okazji. Niedawna wizyta przedświąteczna była jedną z ostatnich z ich udziałem, bo w tym roku opuszczają mury przedszkola. Serdeczne życzenia radosnych Świat Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego od dzieci, dyrekcji, rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu były dla nas bardzo miłym przerywnikiem w pracy i sympatyczną niespodzianką.
Serdecznie dziękujemy za pamięć!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze