Reklama

Rozbił auto, uderzając w drzewo


Środowe zdarzenie z udziałem 18-letniego kierowcy opla mógł mieć dużo bardziej tragiczne konsekwencje. Utrata panowania nad pojazdem zakończyła się uderzeniem w drzewo.


Do zdarzenia doszło w środę, 26 listopada, na ul. Dojazdowej w Jarosławiu. Zgłoszenie o nim14 dyżurny jarosławskiej jednostki odebrał po g. 14. Wstępne ustalenia jarosławskiej policji wskazują, że siedzący za kieronicą opla 18-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Jeden z dwóch jego pasażerów –19-letni mieszkaniec gminy Wiązownica – w wyniku doznanych obrażeń został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i przewieziony do szpitala. Jak przekazała KMP w Jarosławiu, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Reklama

Jego okoliczności będą szczegółowo wyjaśniane.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/11/2025 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości