Środowe zdarzenie z udziałem 18-letniego kierowcy opla mógł mieć dużo bardziej tragiczne konsekwencje. Utrata panowania nad pojazdem zakończyła się uderzeniem w drzewo.
Do zdarzenia doszło w środę, 26 listopada, na ul. Dojazdowej w Jarosławiu. Zgłoszenie o nim14 dyżurny jarosławskiej jednostki odebrał po g. 14. Wstępne ustalenia jarosławskiej policji wskazują, że siedzący za kieronicą opla 18-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.
Jeden z dwóch jego pasażerów –19-letni mieszkaniec gminy Wiązownica – w wyniku doznanych obrażeń został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i przewieziony do szpitala. Jak przekazała KMP w Jarosławiu, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.
Jego okoliczności będą szczegółowo wyjaśniane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze