– Wczoraj na terenie placówki bankowej w Przemyślu doszło do zdarzenia, gdzie 26-letnia kobieta zażądała pieniędzy od pracownika banku grożąc mu nożem– potwierdziła rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Joanna Golisz.
– W konsekwencji, została ona obezwładniona przez klientów i pracowników banku, ujęta i przekazana policji. Obecnie znajduje się w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych i będą wobec niej wykonywane czynności pod kątem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia– dodała.
Z przekazanych nam informacji wynika, że prawdopodobnie w dniu dzisiejszym materiały ze sprawy zostaną przekazane do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa i zastosowanie środków zapobiegawczych wobec 26-latki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pewnie Polka. No chyba, że to ta sama narracja co w krajach już ukulturalnionych.Proszę wiadomości podawać precyzyjnie lub wcale, na tym chyba polega dziennikarstwo.
Pewnie Polka. No chyba, że to ta sama narracja co w krajach już ukulturalnionych.Proszę wiadomości podawać precyzyjnie lub wcale, na tym chyba polega dziennikarstwo.