Reklama

Rozbój na terenie banku w Przemyślu. 26-latka groziła pracownikowi

– Wczoraj na terenie placówki bankowej w Przemyślu doszło do zdarzenia, gdzie 26-letnia kobieta zażądała pieniędzy od pracownika banku grożąc mu nożem– potwierdziła rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Joanna Golisz.

– W konsekwencji, została ona obezwładniona przez klientów i pracowników banku, ujęta i przekazana policji. Obecnie znajduje się w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych i będą wobec niej wykonywane czynności pod kątem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia– dodała.


Z przekazanych nam informacji wynika, że prawdopodobnie w dniu dzisiejszym materiały ze sprawy zostaną przekazane do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa i zastosowanie środków zapobiegawczych wobec 26-latki.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-12-08 21:04:06

    Pewnie Polka. No chyba, że to ta sama narracja co w krajach już ukulturalnionych.Proszę wiadomości podawać precyzyjnie lub wcale, na tym chyba polega dziennikarstwo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości