Reklama

Rozmawiali o perspektywach kolei wąskotorowych [ZDJĘCIA]

Międzynarodowa konferencja pt. „Perspektywy Kolei Wąskotorowych – Z tradycją w nowoczesność”, która odbyła się w piątek, 15 marca w Oranżerii, przy Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo – Parkowym zgromadziła pasjonatów i ekspertów, gości z Anglii oraz przedstawicieli i miłośników kolei wąskotorowych z całej Polski.

– Konferencja miała na celu nie tylko podkreślenie znaczenia kolei wąskotorowych jako ważnego elementu dziedzictwa narodowego, ale również dyskusję nad sposobami ich rozwoju, biorąc pod uwagę najnowsze technologie, innowacyjne podejście zarządcze oraz skuteczne strategie marketingowe

– mówią organizatorzy. Liczne prelekcje zapewniły bogate spektrum wiedzy i pozwoliły na wymianę doświadczeń związanych z tematem kolei wąskotorowych.

Po panelu dyskusyjnym uczestnicy zwiedzili dworzec Przeworsk Wąski, udali się na przejazd „Pogórzaninem” do Kańczugi, a także zwiedzili tunel w Szklarach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama