Mimo niesprzyjającej na motocyklowe wycieczki aury, kilkuset motocyklistów z Podkarpacia przyjechało do sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej na rozpoczęcie sezonu motocyklowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak to jest.Przeszło 1/3 mieszkańców Przemyśla obchodzi dzisiaj WIELKANOCa "naszej" gazecie na ten temat ani słowa.
wielkanoc mialem jakos tydzien temu a nikt z tej czesci nie glosil wspominal ze ja takie swieto obchodze takze tadzio wal sie
kalwaryjski idiotyzm z tym "otwarciem", zresztą każde tzw. "otwarcie" to idiotyzm - kropić coś, co potem pędzi na złamanie karku... chory zwyczaj się zrobił... franciszkanie tacy niby eko, ale spalin to nie biorą pod uwagę... tu się niby modlą, a potem jak wariaci gnają w stronę Przemyśla, chore...
W Ustrzykach odbył się tradycyjny spęd owiec,gdzie tamtejszy ksiądz poświęcił wszystkich obecnych baranów.http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/redyk-karpacki-2019-w-bieszczadach-odbyl-sie-tradycyjny,5099897,gal,41068117,t,id,tm,zid.htmlA w Kalwarii też odbył się tradycyjny spęd motocyklistów gdzie też Ksiądz też poświęcił tym razem motory.Moda na spędy wszelkiego rodzaju i święcenie czego się da to już nasza regionalna specjalność.
ty jesteś idiotą. Nie pasuje, to się nie wypowiadaj!!!
do internauty 83.6.239.69 ...wice wersa - nie pasuje, to nie czytaj - yntelygent sie znalazł
A tobie co pop poświęcił? Widły czy siekierę?
idea fajna tylko żal mi co niektórych komentujących którym życie przeleciało przez palce i nie mają żadnej pasji a swój żal wylewają w komentarzach, no chyba że ich pasją jest siedzenie w domu i wąchanie smrodu swoich skarpet...
Lepiej jest wąchać swoje skarpety jak czyjąś d...
A gdzie są ci ''wierni'' motocykliści jak odprawiane są dróżki w czasie wielkiego odpustu ??? gdzie są cały rok kiedy odbywają się inne ważne uroczystości ??? Wolą jeździć na tzw. zloty motocyklowe gdzie alkohol leje się strumieniami i ogólnie panuje jedna wielka Sodoma i Gomora ... Dziwne że wtedy jakoś nie myślą o Kalwarii ..
A co mają przyjechać na motocyklach nawet nie wiesz kto jest na tych dróżkach, współczuję toku myślenia.
Współczuję ..
Jak to jest.Przeszło 1/3 mieszkańców Przemyśla obchodzi dzisiaj WIELKANOCa "naszej" gazecie na ten temat ani słowa.
wielkanoc mialem jakos tydzien temu a nikt z tej czesci nie glosil wspominal ze ja takie swieto obchodze takze tadzio wal sie