Reklama

Rusza sezon kąpielowy. Pływalnia sezonowa otwiera podwoje [ZDJĘCIA]


Upalna pogoda sprzyja kąpielom. Dlatego tym bardziej Jarosławian, ale też wszystkich amatorów wodnych szaleństw z okolicy ucieszy fakt, że od dziś (26 czerwca) swoje podwoje otwiera jarosławski basen zewnętrzny.


Pływalnia sezonowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu zapewni gwarancję ochłody i relaksu w upalne dni. W okresie wakacyjnym będzie można korzystać z jej dobrodziejstw codziennie w godzinach od 11 do 19. Amatorom kąpieli oferuje nieckę rekreacyjną o wymiarach 25 na 12,5 m i głębokości od 0,90 m do 1,40 m. Na maluchy czeka brodzik o powierzchni 50 m kw., a rodzice znajdą wytchnienie na terenie do leżakowania. Obok znajdują się bar i boisko rekreacyjne. Oczywiście jest też dostępne pełne zaplecze sanitarne. Jakie ceny w tym sezonie? Za bilet ulgowy do g. 16 zapłacimy 10 zł, a za normalny 13 zł, natomiast po g. 16 możemy liczyć na zniżki: wówczas za ulgowy trzeba zapłacić 8 zł, a za normalny 10 zł.  Dla posiadaczy Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny przewidziana jest 50-procentowa zniżka.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości