Upalna pogoda sprzyja kąpielom. Dlatego tym bardziej Jarosławian, ale też wszystkich amatorów wodnych szaleństw z okolicy ucieszy fakt, że od dziś (26 czerwca) swoje podwoje otwiera jarosławski basen zewnętrzny.
Pływalnia sezonowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu zapewni gwarancję ochłody i relaksu w upalne dni. W okresie wakacyjnym będzie można korzystać z jej dobrodziejstw codziennie w godzinach od 11 do 19. Amatorom kąpieli oferuje nieckę rekreacyjną o wymiarach 25 na 12,5 m i głębokości od 0,90 m do 1,40 m. Na maluchy czeka brodzik o powierzchni 50 m kw., a rodzice znajdą wytchnienie na terenie do leżakowania. Obok znajdują się bar i boisko rekreacyjne. Oczywiście jest też dostępne pełne zaplecze sanitarne. Jakie ceny w tym sezonie? Za bilet ulgowy do g. 16 zapłacimy 10 zł, a za normalny 13 zł, natomiast po g. 16 możemy liczyć na zniżki: wówczas za ulgowy trzeba zapłacić 8 zł, a za normalny 10 zł. Dla posiadaczy Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny przewidziana jest 50-procentowa zniżka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze