Przez sześć godzin, w niedzielę, 6 lipca br., na przemyskim Rynku były głośno, radośnie i kolorowo. Trwał wówczas koncert ewangelizacyjny „Przyjdźcie do Mnie wszyscy...”, który mimo upalnej pogody zgromadził setki osób pragnących wspólnie modlić się, świętować i doświadczyć żywego Kościoła. Organizatorami wydarzenia byli Fundacja 3 Serca oraz Wspólnota „Męski Różaniec” w Przemyślu. Nasza redakcja była jednym z patronów medialnych imprezy.
Mimo ponad 30-stopniowego upału, rynek wypełnił się uczestnikami, którzy pragnęli nie tylko wysłuchać chrześcijańskich artystów, ale także poznać działające w Przemyślu wspólnoty i wziąć udział w rodzinnej, duchowej i pełnej radości atmosferze.
– Koncert miał charakter otwarty i łączył elementy muzyczne z ewangelizacją. Kolejno na scenie prezentowały się wspólnoty chrześcijańskie, które dzieliły się świadectwem wiary i zachęcały do zaangażowania w życie duchowe. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci – dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, animacje i konkursy z nagrodami przyciągały najmłodszych
Reklama
– wyliczył jeden z głównych organizatorów Dariusz Lasek.
Dla dorosłych przygotowane zostały stoiska z materiałami formacyjnymi, pysznym jedzeniem oraz gadżetami oraz „Namiot Spotkania”, w którym każdy uczestnik spotkania mógł pomodlić się z grupą wstawienniczą. Wspólnota „Męski Różaniec” w Przemyślu przekazała uczestnikom koszulki oraz gadżety związane z bł. Rodziną Ulmów – patronami koncertu. Rozdano setki różańców. Wspólnota „Posłani w Duchu Świętym” przygotowała wystawę „Za Życiem”, która poruszała tematykę obrony wartości ludzkiego życia...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 62% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze