18 października br. w Przemyślu odbył się kongres Miejsko-Powiatowej Organizacji Nowej Lewicy. Podczas wydarzenia wybrano nowe władze lokalnych struktur partii oraz omówiono kierunki działań politycznych na najbliższe lata.
Na stanowisko przewodniczącego organizacji ponownie wybrano Ryszarda Kuleja – dotychczasowego lidera Nowej Lewicy w Przemyślu, radnego Rady Miejskiej w Przemyślu, swego czasu kandydata (dwukrotnego) na prezydenta miasta oraz kandydata do Parlamentu Europejskiego. Jego kontrkandydatem w wyborach na przewodniczącego przemyskich struktur NL był Wiesław Woś, pełniący do tej pory funkcję wiceprzewodniczącego...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 72% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze