Reklama

Ryszard Kulej ponownie przewodniczącym


18 października br. w Przemyślu odbył się kongres Miejsko-Powiatowej Organizacji Nowej Lewicy. Podczas wydarzenia wybrano nowe władze lokalnych struktur partii oraz omówiono kierunki działań politycznych na najbliższe lata.


Na stanowisko przewodniczącego organizacji ponownie wybrano Ryszarda Kuleja – dotychczasowego lidera Nowej Lewicy w Przemyślu, radnego Rady Miejskiej w Przemyślu, swego czasu kandydata (dwukrotnego) na prezydenta miasta oraz kandydata do Parlamentu Europejskiego. Jego kontrkandydatem w wyborach na przewodniczącego przemyskich struktur NL był Wiesław Woś, pełniący do tej pory funkcję wiceprzewodniczącego...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 72% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/10/2025 09:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama