Prezydent Wołodymyr Zełenski wracał dziś do Ukrainy po wizycie w USA, pierwszej międzynarodowej wyprawie od 24 lutego.
– Rozmowy w cztery oczy oraz spotkanie delegacji pod przewodnictwem prezydentów trwały dwie godziny. Prezydent Ukrainy poinformował Prezydenta RP o szczegółach wizyty w USA. Przywódcy omówili też stan dwustronnych stosunków polsko-ukraińskich w obliczu trwającej rosyjskiej agresji na Ukrainę – relacjonuje Kancelaria Prezydenta RP.
Relacje ze spotkania można znaleźć w mediach społecznościowych obu głów państw.
Prezydenci @AndrzejDuda i @ZelenskyyUa spotkali się dziś w Rzeszowie ???????????????????? pic.twitter.com/q1wXE4lB3A
Post udostępniony przez Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze