Reklama

Są pięknym przykładem dla młodszych pokoleń

Sześć par dostąpiło w środę, 4 września, w jarosławskim ratuszu zaszczytu odznaczenia Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Każda z nich ma na swoim koncie 50-letni małżeński staż.

Jubilaci świętowali złote gody w uroczystej oprawie i otoczeniu najbliższych. Życzenia wielu kolejnych lat przeżytych w miłości i wzajemnym szacunku złożył im z racji tej wyjątkowej  okazji burmistrz Marcin Nazarewicz, podkreślając, że są pięknym przykładem dla młodszych pokoleń i jednocześnie wzorem do naśladowania, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero stoją przed decyzją o wspólnej drodze życiowej.

Małżonkom życzenia złożyła również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Rokoszyńska. Odebrali również listy gratulacyjne i bukiety kwiatów oraz wysłuchali przygotowanego na tę okazję minikoncertu w wykonaniu solistek z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, pod kierownictwem Wiktora Maruta. Nie zabrakło również uroczystego toastu wzniesionego lampką szampana na cześć jubilatów. A są nimi: Barbara i Kazimierz Chamułowie, Grażyna i Julian Kłosowie, Janina i Henryk Kuchtowie, Halina i Wiesław Mielniczkowie, Stanisława i Stanisław Skibowie oraz Teresa i Augustyn Krajnikowie.

Reklama

Jako redakcja również dołączamy się do gratulacji dla małżonków.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/09/2024 14:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama