W Radymnie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Niezły występ zanotowali na swoim koncie zawodnicy Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin.
Impreza została zorganizowana przez Klub Karate Kyokushin „Ichigeki” w Radymnie, prowadzony przez sensei Pawła Bórzyńskiego. W sportowej rywalizacji wzięło udział 252 zawodników, reprezentujących 28 klubów z województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, wiceprezes Polskiego Związku Karate, zaś sędzią technicznym shihan Zbigniew Zieliński.
Przemyski Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Wojciech Tłuścik, Tomasz Dytyniak, Michał Podgórski i Samir Azizow w konkurencji kumite oraz Damian Pawłowski w kata. Opiekunem był sensei Jerzy Makara. 1. miejsce w kategorii młodzików w wadze 60 kg zajął S. Azizow. Na trzecim stopniu podium stanęli W. Tłuścik (seniorzy; 75 – 80 kg) i T. Dytyniak (seniorzy; powyżej 90 kg).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze