Reklama

Samir mistrzem makroregionu

W Radymnie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Niezły występ zanotowali na swoim koncie zawodnicy Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin.

Impreza została zorganizowana przez Klub Karate Kyokushin „Ichigeki” w Radymnie, prowadzony przez sensei Pawła Bórzyńskiego. W sportowej rywalizacji wzięło udział 252 zawodników, reprezentujących 28 klubów z województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, wiceprezes Polskiego Związku Karate, zaś sędzią technicznym shihan Zbigniew Zieliński.

Przemyski Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Wojciech Tłuścik, Tomasz Dytyniak, Michał Podgórski i Samir Azizow w konkurencji kumite oraz Damian Pawłowski w kata. Opiekunem był sensei Jerzy Makara. 1. miejsce w kategorii młodzików w wadze 60 kg zajął S. Azizow. Na trzecim stopniu podium stanęli W. Tłuścik (seniorzy; 75 – 80 kg) i T. Dytyniak (seniorzy; powyżej 90 kg).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/03/2024 08:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama