Reklama

San-Pajda Jarosław rządzi na Podkarpaciu

Pewną wygraną dzisiejszego (8 lutego br.) popołudnia z mielecką Stalą podopieczne Piotra Pajdy umocniły się na 4. miejscu w I-ligowej tabeli, a także zakończyły bez porażki serię derbowych pojedynków. Warto dodać, że był to już 14. triumf beniaminka w sezonie.

Mecz w hali MOSiR przy ulicy Sikorskiego w Jarosławiu był – zdaniem fachowców i osób na bieżąco obserwujących zmagania I-ligowych siatkarek – najciekawiej zapowiadającym się meczem 22. kolejki. „Biszkoptowa Armia” pokonała w poprzedniej kolejce bardzo pewnie w Krośnie Karpaty, mielczanki wciąż walczą o awans do fazy play-off. W pierwszej rundzie drużyna z Jarosławia pewnie wygrała w Mielcu 3:0.

I równie pewnie poradziła sobie w rewanżu. Przyjezdne tylko fragmentami były w stanie nawiązać wyrównaną walkę z ekipą P. Pajdy. Tak było w inauguracyjnym secie, który miejscowe wygrały na przewagi, tak było w trzecim secie, kiedy jarosławianki nieco spuściły z tonu. W pozostałych fragmentach rządziły na parkiecie i bardzo pewnie wygrały decydującą partię. Dzięki temu zwycięstwu rządzą także na Podkarpaciu. Rozegrały czwarty mecz derbowy (Stal Mielec, Karpaty Krosno) i odniosły czwarte zwycięstwo

Reklama

Teraz przed jarosławiankami ogromne wyzwanie i wielka przygoda zarazem. W środę, 12 lutego br., do Jarosławia na mecz w ramach Pucharu Polski, zjedzie wicemistrz Polski, uczestnik siatkarskiej Ligi Mistrzyń Grot Budowlani Łódź.

 

San-Pajda Jarosław – Stal Mielec 3:1 (26:24, 25:18, 20:25, 25:16)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama