Pewną wygraną dzisiejszego (8 lutego br.) popołudnia z mielecką Stalą podopieczne Piotra Pajdy umocniły się na 4. miejscu w I-ligowej tabeli, a także zakończyły bez porażki serię derbowych pojedynków. Warto dodać, że był to już 14. triumf beniaminka w sezonie.
Mecz w hali MOSiR przy ulicy Sikorskiego w Jarosławiu był – zdaniem fachowców i osób na bieżąco obserwujących zmagania I-ligowych siatkarek – najciekawiej zapowiadającym się meczem 22. kolejki. „Biszkoptowa Armia” pokonała w poprzedniej kolejce bardzo pewnie w Krośnie Karpaty, mielczanki wciąż walczą o awans do fazy play-off. W pierwszej rundzie drużyna z Jarosławia pewnie wygrała w Mielcu 3:0.
I równie pewnie poradziła sobie w rewanżu. Przyjezdne tylko fragmentami były w stanie nawiązać wyrównaną walkę z ekipą P. Pajdy. Tak było w inauguracyjnym secie, który miejscowe wygrały na przewagi, tak było w trzecim secie, kiedy jarosławianki nieco spuściły z tonu. W pozostałych fragmentach rządziły na parkiecie i bardzo pewnie wygrały decydującą partię. Dzięki temu zwycięstwu rządzą także na Podkarpaciu. Rozegrały czwarty mecz derbowy (Stal Mielec, Karpaty Krosno) i odniosły czwarte zwycięstwo
Teraz przed jarosławiankami ogromne wyzwanie i wielka przygoda zarazem. W środę, 12 lutego br., do Jarosławia na mecz w ramach Pucharu Polski, zjedzie wicemistrz Polski, uczestnik siatkarskiej Ligi Mistrzyń Grot Budowlani Łódź.
San-Pajda Jarosław – Stal Mielec 3:1 (26:24, 25:18, 20:25, 25:16)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze