Reklama

Seniorzy świętowali w Radymnie i Trójczycach

Przypadający w październiku Dzień Seniora wiele samorządów postanowiło uczcić, organizując adresowane do bohaterów święta okolicznościowe imprezy. W naszym regionie 20 i 21 października takie wydarzenia, stanowiące połączenie dobrej zabawy z integracją, odbyły się m.in. w Radymnie i Trójczycach.

W piątek, 20 października, swoje święto celebrowali seniorzy z Radymna, których zaproszono do Miejskiego Ośrodka Kultury. Przybyłych powitał gospodarz tej miejscowości Mieczysław Piziurny, życząc miłego spędzenia czasu i jednocześnie namawiając do zgłaszania ciekawych pomysłów na dalszy rozwój polityki senioralnej miasta.

Z jego strony padła też deklaracja, że...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 81% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama