Przypadający w październiku Dzień Seniora wiele samorządów postanowiło uczcić, organizując adresowane do bohaterów święta okolicznościowe imprezy. W naszym regionie 20 i 21 października takie wydarzenia, stanowiące połączenie dobrej zabawy z integracją, odbyły się m.in. w Radymnie i Trójczycach.
W piątek, 20 października, swoje święto celebrowali seniorzy z Radymna, których zaproszono do Miejskiego Ośrodka Kultury. Przybyłych powitał gospodarz tej miejscowości Mieczysław Piziurny, życząc miłego spędzenia czasu i jednocześnie namawiając do zgłaszania ciekawych pomysłów na dalszy rozwój polityki senioralnej miasta.
Z jego strony padła też deklaracja, że...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 81% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze