Reklama

Sensacja w Skołoszowie. Beniaminek z Wiązownicy odprawił Błękitnych

W 9. kolejce IV-ligowych spotkań (26 – 27 września br.) obie nasze ekipy grały na własnym boisku i obie spisały się znakomicie, zgarniając komplety punktów.

Po wygranej w Kolbuszowej piłkarze LKS Skołoszów poszli za ciosem i był to cios znakomity, bo sprawili, że niepokonany do tej pory zespół Wisłoka Wiśniowa musiał obejść się smakiem i wyjechał ze Skołoszowa z pustymi rękoma. Podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy wygrali 2:1 (1:1), a bramki strzelili: Kamil Buczkowski (28. min – karny) i Wojciech Pilawa (74. min).
Beniaminek z Wiązownicy gościł u siebie innego nowicjusza w tej klasie rozgrywkowej – Błękitnych Ropczyce. Mecz był niezwykle wyrównany, a o skromnym zwycięstwie 1:0 (1:0) piłkarzy z Wiązownicy zdecydował piękny strzał Łukasza Czuba w 26. min.

KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Czub 26. min.
Wiązownica: Mikus – Luft, Saramak, Bartnik, Kubas – Czub (88, Brzyski), Halejcio, Kardynał (63. Stefan), Sierżęga – Misiąg (46. Hołub).
Błękitni: Kosiba – Waszczuk, Ochał, Pokrywka, Bonowicz – Kukla, Sulisz, Kozioł, Orzech, Starzyk (82. Cesarz) – Kipa (60. Darłak).
Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Wróbel, Mikus oraz Ochał, Kukla, Starzyk, Bonowicz i Orzech. Widzów: 150.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama