Miasto Lubaczów zyskało kolejną stulatkę. Ten wyjątkowy jubileusz świętowała w niedzielę, 10 maja pani Aniela Kulpa.
„Setne urodziny to piękny cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Ten dzień to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie społeczne w historii Lubaczowa”
– podkreśla lubaczowski magistrat.
Nie zabrakło serdecznych życzeń, kwiatów i listu gratulacyjnego, który na ręce rodziny pani Anieli przekazał burmistrz Krzysztof Szpyt.
Do gratulacji dołącza się również nasza redakcja życząc szanownej Jubilatce dużo zdrowia, radości z każdego dnia i otoczenia miłością.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze