W niedzielę, 17 maja, swoje setne urodziny obchodziła pani Władysława Michno z Chodakówki. Ten wyjątkowy jubileusz stał się okazją do pełnego wzruszeń i serdeczności spotkania.
„Setne urodziny to wyjątkowy moment, będący świadectwem pięknego życia, rodzinnych wartości oraz bogatego doświadczenia, którym Jubilatka przez lata dzieliła się z kolejnymi pokoleniami”
– podkreśla kańczucki samorząd, którego przedstawiciele również z radością odwiedzili dostojną Jubilatkę, by złożyć jej najserdeczniejsze życzenia.
W tym pięknym święcie pani Władysławie, oprócz rodziny i bliskich, towarzyszyli m.in.: burmistrz miasta i hminy Kańczuga Andrzej Żygadło, sekretarz Teresa Argasińska, sołtys Chodakówki Aleksander Bratkowski, proboszcz parafii w Sieteszy ks. Kazimierz Kawa, przewodnicząca KGW w Chodakówce Jolanta Bratkowska, prezes tamtejszej OSP dh Henryk Ziobro oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kańczudze Alicja Głowacz.
„Tak piękne jubileusze są wyjątkowym wydarzeniem dla całej lokalnej społeczności i przypominają o tym, jak wielką wartością są rodzina, życzliwość i wspólnie spędzony czas”
– puentuje UMIG w Kańczudze a cała nasza redakcja życzy pani Władysławie dużo zdrowia i wielu radosnych dni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze