Z takiego tytułu cieszą się głównie sprzedawcy ciepła. Mniej ci, którzy główkują, jak najmniejszym kosztem się ogrzać. Już widzę gęste dymy nad Przemyślem, Jarosławiem i innymi miejscowościami naszego regionu. Jak co roku, widzę również tytuły w lokalnych mediach: Zabójczy smog nad miastem! Albo: Sami się trujemy! Jeszcze jeden: Znowu zbrakło wyobraźni!
Cieszy proekologiczna akcja odbierania szkodliwych odpadów z gospodarstw wiejskich. Być może znaczna ich część wyląduje w sortowniach, nie w okolicznych rowach i lasach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak, sąsiedzi ekologicznymi bandytami.Może DOJNA ZMIANA i jakiś MISIEWICZ zajmie się tematem ?
Twoi POjebańcy dłużej rządzili i co zrobili w tym temacie?
@p-k: przyjęli ustawę dającą samorządom możliwość zakazywania palenia w piecach i kotłach węglowych. W kotłach na olej czy gaz nie spalisz śmieci. Nasz prezydent zapowiedział, że nie skorzysta z jej dobrodziejstw, tak więc jesteśmy w potrzasku.
Tak, sąsiedzi ekologicznymi bandytami.Może DOJNA ZMIANA i jakiś MISIEWICZ zajmie się tematem ?
Twoi POjebańcy dłużej rządzili i co zrobili w tym temacie?
@p-k: przyjęli ustawę dającą samorządom możliwość zakazywania palenia w piecach i kotłach węglowych. W kotłach na olej czy gaz nie spalisz śmieci. Nasz prezydent zapowiedział, że nie skorzysta z jej dobrodziejstw, tak więc jesteśmy w potrzasku.