Reklama

Sezon grzewczy czas zacząć!

29/09/2016 08:15

Z takiego tytułu cieszą się głównie sprzedawcy ciepła. Mniej ci, którzy główkują, jak najmniejszym kosztem się ogrzać. Już widzę gęste dymy nad Przemyślem, Jarosławiem i innymi miejscowościami naszego regionu. Jak co roku, widzę również tytuły w lokalnych mediach: Zabójczy smog nad miastem! Albo: Sami się trujemy! Jeszcze jeden: Znowu zbrakło wyobraźni!

Cieszy proekologiczna akcja odbierania szkodliwych odpadów z gospodarstw wiejskich. Być może znaczna ich część wyląduje w sortowniach, nie w okolicznych rowach i lasach.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-09-29 12:27:51

    Tak, sąsiedzi ekologicznymi bandytami.Może DOJNA ZMIANA i jakiś MISIEWICZ zajmie się tematem ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    p-k - niezalogowany 2016-09-30 20:51:49

    Twoi POjebańcy dłużej rządzili i co zrobili w tym temacie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asmiech_757 2016-11-05 14:47:07

    @p-k: przyjęli ustawę dającą samorządom możliwość zakazywania palenia w piecach i kotłach węglowych. W kotłach na olej czy gaz nie spalisz śmieci. Nasz prezydent zapowiedział, że nie skorzysta z jej dobrodziejstw, tak więc jesteśmy w potrzasku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości