20 marca w Sieniawie upłynął pod znakiem sportu. W duchu uczciwej realizacji odbył się tam I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa zorganizowany przez miasto i gminę Sieniawa, Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” i RStechnology Gold Team.
20 marca w Sieniawie upłynął pod znakiem sportu. W duchu uczciwej realizacji odbył się tam I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa, zorganizowany przez miasto i gminę Sieniawa, Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” i Rstechnology Gold Team. W rozgrywkach brało udział[paywall] 7 drużyn. Pierwsze miejsce zajął RS Gold Team, drugie – Rondo Rzeczyce, a na trzecim stopniu podium uplasował się Joker Sokołów. Kolejne miejsca należały do SPS Pruchnik, PHU Sarzyna, Handlopex Rzeszów i Team UKS Sokół Sieniawa. Po zakończonym turnieju burmistrz Adam Woś wręczył najlepszym z najlepszych pamiątkowe puchary.
fot.UMiG Sieniawa
Po zakończonych rozgrywkach burmistrz Adam Woś wręczył najlepszym pamiątkowe puchary.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze