Reklama

Sietesz: Dwieście lat, pani Emilio!

Jeszcze przed świętami, 20 grudnia, jedna z mieszkanek Sieteszy – pani Emilia Płaza obchodziła piękny jubileusz stulecia urodzin.

Z najlepszymi życzeniami podążyli do niej nie tylko bliscy i znajomi, ale również burmistrz Andrzej Żygadło, sekretarz Teresa Argasińska, sołtys sołectwa Sietesz Józef Sobal, kierownik placówki terenowej KRUS w Przeworsku Anna Świderska-Ciupa oraz kierownik kańczuckiego USC Alicja Głowacz.

Również nasza redakcja dołącza się do gratulacji i życzeń zdrowia, radości dnia codziennego i niegasnącego optymizmu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości