Reklama

Silna biało-czerwona (też) dzięki „terytorialsom”. Zobacz, jak żołnierze zachęcają do wstąpienia w ich szeregi!

14 sierpnia br. w Radymnie odbył się uroczysty piknik wojskowy pod hasłem „Silna Biało-Czerwona”. Został zorganizowany przez wojsko we współpracy z samorządem lokalnym. Podobnie było w kilkudziesięciu miejscach w całym kraju. Wszystko w ramach obchodów święta Wojska Polskiego.

Piknik odbył się w przeddzień obchodów tego święta (15 sierpnia br.), w 103. Rocznicę Bitwy Warszawskiej. Jedną z głównych ról odegrali na nim żołnierze 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Zaprezentowali swój sprzęt, używany w codziennej służbie, m.in. stanowisko szkoleniowe z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz strzelnicę ASG. Te dwa stanowiska stały się miejscem zorganizowanych zawodów. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i gadżetami z logo 20 PBOT.

– Naprawdę duża frekwencja w trakcie pikniku pokazała, że wojsko wciąż cieszy się dużym zaufaniem. Wiele osób pytało o możliwość wstąpienia w nasze szeregi i to, jak to zrobić. Nic bardziej prostszego. Chętni powinni się kontaktować z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Jarosławiu lub rekruterem, którego dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej

Reklama

– powiedział p.o. rzecznika prasowego 20 Przemyskiej Brygada Obrony Terytorialnej ppor. Rafał Laska.

Strona internetowa 20 Przemyskiej BOT to www.wojsko-polskie.pl/20bot. Zapraszamy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama