Reklama

Skarpety dla wójta, 280 paczek od Mikołaja

26/12/2018 09:30

Z lekkim poślizgiem, bo 16 grudnia br., ale za to z furą prezentów św. Mikołaj zawitał do gminy Chłopice. Na spotkaniu zorganizowanym w miejscowej hali sportowej nie zabrakło dobrej atmosfery, wielu atrakcji i oczywiście podarków.

Spotkanie najmłodszych mieszkańców gminy z Mikołajem, zorganizowane w Chłopicach, dostarczyło dzieciakom niezapomnianych wrażeń[paywall] . Główną atrakcją były oczywiście podarki od Świętego. Paczki pełne słodkości mógł rozdawać dzięki zaangażowaniu w przedsięwzięcie fundacji „Pomocna dłoń”, która ufundowała ich aż 280. Przy prezentach nie pominięto niedawno wybranego wójta gminy Andrzeja Homy.  On także dostał podarek – ciepłą skarpetę. Wydarzenie uświetnił występ zespołu tanecznego  „Kolorowe Nutki”, a zebrane na hali dzieci mogły skorzystać bezpłatnie z dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy oraz zabaw z chustą animacyjną.

Oprócz fundacji „Pomocna dłoń” swój udział w organizacji wydarzenia miała Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama