Z lekkim poślizgiem, bo 16 grudnia br., ale za to z furą prezentów św. Mikołaj zawitał do gminy Chłopice. Na spotkaniu zorganizowanym w miejscowej hali sportowej nie zabrakło dobrej atmosfery, wielu atrakcji i oczywiście podarków.
Spotkanie najmłodszych mieszkańców gminy z Mikołajem, zorganizowane w Chłopicach, dostarczyło dzieciakom niezapomnianych wrażeń[paywall] . Główną atrakcją były oczywiście podarki od Świętego. Paczki pełne słodkości mógł rozdawać dzięki zaangażowaniu w przedsięwzięcie fundacji „Pomocna dłoń”, która ufundowała ich aż 280. Przy prezentach nie pominięto niedawno wybranego wójta gminy Andrzeja Homy. On także dostał podarek – ciepłą skarpetę. Wydarzenie uświetnił występ zespołu tanecznego „Kolorowe Nutki”, a zebrane na hali dzieci mogły skorzystać bezpłatnie z dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy oraz zabaw z chustą animacyjną.
Oprócz fundacji „Pomocna dłoń” swój udział w organizacji wydarzenia miała Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze