Reklama

Skasował mercedesa, sam wyszedł bez szwanku

28/05/2018 12:03

65-letni mieszkaniec województwa lubelskiego na prostym odcinku drogi, przy ul. Lwowskiej w Przeworsku stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Auto wygląda na poważnie uszkodzone, ale kierowca i jego pasażerka z wypadku wyszli bez poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczorajszej nocy na ul. Lwowskiej w Przeworsku, na drodze krajowej nr 94. Według ustaleń policji, kierujący osobowym mercedesem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna oraz jadąca z nim kobieta zostali objęci opieką medyczną. Na szczęście ani kierowcy ani pasażerowi nic się nie stało. Badania wykazały, że prowadzący auto 65-latek był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.


fot.KPP Przeworsk
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości