Reklama

Ślady na śniegu doprowadziły do sprawcy kradzieży w Pawłosiowie

Włamanie do wiaty i kradzież kosiarki, uszkodzenie mienia, kradzież elektronarzędzi i usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia to zarzuty, które ciążą na 22-letnim mieszkańcu gminy Pawłosiów. Do posesji, gdzie sprawca ukrył kosiarkę, mundurowych doprowadziły ślady pozostawione na śniegu.

Zgłoszenie o włamaniu do wiaty i kradzieży kosiarki o wartości ponad 1,5 tys. zł wpłynęło do jarosławskiej komendy pod koniec stycznia. Policjanci, którzy pracowali na miejscu, ujawnili na śniegu ślady kół kosiarki, które kończyły się na drodze przy wyjściu z posesji. Obserwowali nieośnieżone pobocza, by odnaleźć dalszą ich część. Zauważyli, że prowadzą one do garażu na jednej z posesji w gminie Pawłosiów.

Kryminalni ustalili sprawcę włamania oraz odnaleźli kosiarkę, torbę i znajdujące się w niej buty sportowe, narzędzia i kominiarkę. To jednak nie koniec przewinień 22-latka. Po osadzeniu go w policyjnym areszcie okazało się, że również on uszkodził drzwi wejściowe do budynku Centrum Integracji Społecznej w Pawłosiowie na początku stycznia tego roku, powodując straty na kwotę 5 tys. zł, a pod koniec grudnia w Jarosławiu ukradł elektronarzędzia o wartości ponad 3 tys. zł.

Reklama

Młody mężczyzna ma na swoim koncie także usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło w styczniu ubiegłego roku, na jednej ze stacji paliw w Jarosławiu.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości