Reklama

Śmiertelny wypadek na budowie

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, 6 września, przed godz. 16, na budowie w Rudniku nad Sanem. 

60-letni mieszkaniec Przędzela został porażony prądem, gdy wylewał ławy betonowe znajdujące się bezpośrednio pod napowietrzną linią energetyczną.

Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej jego życia nie udało się uratować.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości